Mutlu Seneler

Gidiyor gidiyorrr 2015 gidiyor… Yakalayın diyeceğim ama… Zaman böyle, yakaladın yakaladın yakalayamadın uçup gider avuçlarının içinden farkına bile varmadan.

Mutlu Seneler

Gidiyor gidiyorrr 2015 gidiyor… Yakalayın diyeceğim ama… Zaman böyle, yakaladın yakaladın yakalayamadın uçup gider avuçlarının içinden farkına bile varmadan.

Benim için yeni yıl; yeni bir dönem, yeni bir yıl, yeni heyecanlar kısacası yeniliklerdir. Vedadır, diğer yıla hoş geldin dir… 2015 yılını bitirirken geriye şöyle dönüp baktım yaptıklarıma, yaşadıklarıma, kararlarıma… En çok dinlediğim müziğe, en çok okumaktan zevk aldığım kitaplarıma, Poyrazımın ilkokul heyecanına, o harflerin ağızdan çıkartmak için gösterdiği çabaya, ailemle geçirdiğim zamanlara, anı yakalamaya çalışmalarıma, kendimle kalışlarıma, en çok güldüklerime… En sıkıntılı anlarıma, ruhumu temizlemek için akıttığım gözyaşlarıma… Düşündüm, koca bir yılın muhasebesini yaptım. Bu yıl en çok kendime karşı acımasızdım hep sorguladım, eleştirdim kendimi… 2016 yılına girerken bu yılda liste yaptım kendime. Yetiştiremediklerimi, yetişemediklerimi, hedeflerimi, hayallerimi yazdım listem kabarık :) e nede olsa koca bir yılım var önümde. Açın sizde yeni bir sayfa bembeyaz bir yaprak kendinize, Poyrazım bana her gün hatırlatıyor. “Anne dünkü hayat sayfamız doldu, bugün önümüz bembeyaz” :) hadi dolduralım diyorum bende…  Yazın önce neler istediğinizi sıralayın, önce siz isteyin, bilin ne istediğinizi, ne istediğinizi bilin ki yeni yıl karşınıza getirsin. Sonrada ara ara açın okuyun hatırlatın kendinize. Bol bol anılar biriktirin, hayatınızı facebokta, instagramda yaşamayın dalın hayatın içine kendi hayatınızı yaşayın. Kocaman mutluluklar peşinde koşmayın, bulmak için uğraşmayın yaşadığınız andan huzur duyun mutlu olun. Bu yıl size neler kattı, neler aldı bilemiyorum ama, Yeni yıldan hepimiz için güzellikler diliyorum, sağlık diliyorum, gözlerimizin içi hep gülsün istiyorum, çok sarılın, çok sevin, çok sevilin kısacası barış ve huzur dolu bir yıl olmasını istiyorum. Sizde isteyin :) Mutlu Seneler..

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow