Mehmet Erdem ile..

Bu günkü molamızı Mehmet Erdem ile verelim istedim, 2008 yılından beri etkin Türk müzisyenidir kendisi.

Mehmet Erdem ile..
Mehmet Erdem ile..

2012 yılında "Herkes Aynı Hayatta" albümü ile girdi bizim hayatımıza. 5 yaşındaki oğlum olmak üzere ( o zamanlar 3 yaşında) arabamızda ailecek dinlediğimiz albüm oluverdi. Şarkılarını ezberleyip yol boyunca hep bir ağızdan söyler bulduk kendimizi .

Herkes Aynı Hayatta, Hakim Bey, Haydi Gel Gidelim, Sen Mutlu Ol Ne Olur tüm şarkılarını sıralayabiliriz ailecek…

2013 yılında Türkiye Müzik Ödüllerin' de En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ödülü'nü aldı. Biz ailecek onunun ödülünü çoktan vermiştik aslında…

2013 Aralık ayında ise "Hiç Konuşmadan" adlı 2. stüdyo albümünü yayınlandı. Bizim aileden biri olan Mehmet Erdem 2. Solo albümü de eklendi arşivimize. Her albümünde başarısını bir çıta daha yükselten Mehmet Erdem bizim gibi seyahat etmeyi seven aileler için uzun yol şarkıları ürettiyor hep.. Özellikle Hiç Konuşmadan albümünde Poyraz( oğlum ) ; 10 numaralı şarkıyı “Aşkımız Bitecek” ve 6 numara “Sen Kimsin” şarkıları bizde defalarca dinlenir hep bir ağızdan söylenir.

Bir bakmışız ki yollar su gibi akıp geçmiş. Mesafenin, uzaklığınını hissetmeyiz biz Mehmet Erdem'le. Durumu özetleyen bir video ile de başbaşa bırakıyorum sizi işte biz ve Mehmet Erdem.

Sevgiler

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow